KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636273
nr 1363 6273
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Ridande ekipage. Signerad. Olja på pannå, 34x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:39:08
24/11 17:04:58
100 kr
28/11 17:00:45
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud